Przejdź do treści Przejdź do menu

Logo szkoły

Zespół Szkół Samochodowych
im. 1 Brygady Pancernej im. Bohaterów Westerplatte
w Gdańsku

Wycieczki motoryzacyjne

Wycieczka dla fanów motoryzacji - dzień 5.

2018_09_28.jpgJuż wracamy. Dziś w Lipsku pod Pomnikiem Bitwy Narodów oddaliśmy hołd poległym. W Szklanej Manufakturze w Dreźnie powoli, z bardzo bliska i szczegółowo zapoznaliśmy się z linią produkującą elektryczne Volkswagen e-Golfy.

czytaj dalej

Wycieczka dla fanów motoryzacji - dzień 4.

2018_09_27.jpgRano opuściliśmy hostel umiejscowiony w dawnych koszarach kawaleryjskich w Ingolstadt i pojechaliśmy do Audi Forum - Muzeum Audi, poznawać dawne i obecne modele aut tej marki. Kolejny punkt programu to wizyta w Norymberdze - w Muzeum kolei Niemieckiej (DB Museum) oraz sklepie Adler ;) Po południu przespacerowaliśmy się po urokliwym Bambergu. Po 21-ej zameldowaliśmy się na nocleg w Lipsku.

czytaj dalej

Wycieczka dla fanów motoryzacji - dzień 3.

2018_09_26.jpgPlan wycieczki jest bardzo napięty. Dziś przejechaliśmy z Czeskiego Krumlowa do Monachium. Po krótkim spacerze po starówce pojechaliśmy zwiedzić Alianz Arenę - stadion Bayernu Monachium. Tu prócz płyty boiska zobaczyliśmy zaplecze socjalne i konferencyjne. Przy rozbrzmiewających dźwiękach hymnu Ligi Mistrzów, zeszliśmy schodami prowadzącymi do wyjścia na murawę. Ostatnim punktem była wizyta w BMW Welt i Muzeum BMW.

czytaj dalej

Wycieczka dla fanów motoryzacji - dzień 2.

2018_09_25.jpgKolejny dzień wycieczki dla fanów motoryzacji. Odwiedziliśmy Technické muzeum Tatra w Kopřivnicach. W Hlubokiej nad Wełtawą podziwialiśmy bajkowy zamek. Na deser przespacerowaliśmy się nocą po Czeskim Krumlowie.

czytaj dalej

Wycieczka dla fanów motoryzacji - dzień 1.

30 ucz2018_09_24.jpgniów z trojgiem opiekunów zaczęło polską złotą jesień od porzucenia na tydzień ław szkolnych. Około 4 rano wyruszyli na wycieczkę dla fanów motoryzacji przez Polskę, Czechy i Niemcy. Na początek wizyta w FCA Poland S.A. w Tychach (wewnątrz fabryk zakazuje się fotografowania).

czytaj dalej

Wycieczka dla fanów motoryzacji - Bawaria i Czechy

2018_03_24.jpgTermin wycieczki: 24-28 września 2018.
Prosimy o wpłaty pozostałej kwoty w złotówkach oraz w euro do 10 września. Pieniążki można wpłacać u mgr Barbary Dembek-Bochniak (sala 101) lub mgr. Sławomira Bochniaka (sala 102).

czytaj dalej
back to top