29 kwietnia odbyło się uroczyste zakończenie klas czwartych - 4ATS i 4BT - Technikum nr 12, których wychowawcami byli mgr Wiesława Brzuszkiewicz i mgr Andrzej Bocer. Było uroczyście, odświętnie, miło, nie zabrakło gości, rodziców klas czwartych i kolegów z klas młodszych. Nie obyło się też niestety bez zgrzytu, ale cóż, na imprezach na żywo zdarzają się też wpadki.

Dziękujemy wszystkim absolwentom za ten niejednokrotnie trudny czas w ciągu tych czterech lat. W pamięci absolwentów pozostanie z pewnością śp. Dyrektor Mirosław Sreberski. Przeżyliśmy trudne chwile związane z pandemią i nauczaniem zdalnym skutkującym brakiem żywych interpersonalnych więzi. Były też momenty miłe, sympatyczne, śmieszne. Niektórym uczniom w  pewnym momencie nauczanie zdalne przypadło do gustu 😊 No i mają „okrojony” egzamin maturalny - co z pewnością również nie jest bez znaczenia.

Życzymy Wam jako cała społeczność szkolna wszystkiego co najlepsze we wszystkich dziedzinach życia i w podejmowanych przez Was wyzwaniach. Nie zrażajcie się porażkami, które być może staną na Waszej drodze, tylko starajcie się działać tak, aby rozwiązać je dla dobra Was samych i innych. Pamiętajcie, że w życiu bohaterami nie są ci, których nie dotknęło niepowodzenie, bo ci zapewne nic nie robią. Bohaterami są Ci, którzy potrafią naprawiać swoje błędy i na nich się uczyć, pomagają innym i stosują zasadę wzajemności: osobom życzliwym odpłacają swoją życzliwością.

Powodzenia!

mgr Andrzej Bocer

zdjęcia - mgr Jarosław Reszka